Grawer laserem długopis-metal do 4cm2 L2

ND-10023

Miejsc: Podaj liczbę miejsc nadruku
Ilość:

Metoda grawerowania laserem nieco większych logotypów spotykana zwykle w przypadku kubków termicznych, termosów czy powerbanków pozwala na zastosowanie złożonych wzorów o powierzchni ograniczonej tylko wielkością maksymalnego pola zadruku danego przedmiotu.

Nanoszenie grafiki polega na delikatnym żłobieniu przedmiotu wiązką lasera co powoduje że sam nadruk staje się lekko wklęsły. Przed tą operacją warto wykonać testy i sprawdzić jaki materiał znajduje się pod wierzchnią warstwą.

Grawerowanie laserem nie daje możliwości zastosowania kolorów przez co wykonany nadruk będzie jednobarwny, a jego kolor uzależniony jest od tego co znajduje się pod warstwą lakieru. Zwykle jest to surowy metal kolory srebrnego, ale czasami zdarzają się wyjątki.

Wielkość nadruku wyznacza pole powierzchni figury wyrysowanej na skrajnych punktach kształtu.

Grawer laserowy na długopisach realizujemy przy użyciu specjalnego podajnika taśmowego pozwalającego na uzyskanie idealnej powtarzalności i szybkości znakowania dzięki czemu większość zleceń realizujemy w kilka godzin.

Przed zamówieniem znakowania skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia parametrów druku i dostępnych terminów znakowania.

Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać parasol

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomość została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.
Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!

Techniki: