Świat reklamy

NADRUKI REKLAMOWE

Wykorzystywane przez nas metody drukowania świetnie sprawdzają się przy zdobieniu gadżetów reklamowych. Bez względu na to, czy jesteś producentem gadżetów, czy też agencją reklamy z szerokim asortymentem wielu marek, nasz park maszynowy dobierze odpowiednią technikę znakowania do konkretnego produktu. 
Znamy świat reklamy od podszewki, co daje nam pewność, że dobór technik zdobienia to gwarancja trwałości i efekt WOW, tak często potrzebny w marketingowym odbiorze. 

Znakowanie gadżetów reklamowych to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na wyróżnienie marki, zwiększenie jej rozpoznawalności czy wprowadzenie jej na rynek. 
Rozwój firmy, kampanii reklamowych czy też towarzyszenie istniejącym projektom wydają się być trudne bez wparcia gadżetów marketingowych. Aby jednak były one warte uwagi, należy zatroszczyć się o odpowiedzialny i trwały sposób znakowania.
 

Na czym drukujemy?

Nadruki reklamowe jesteśmy w stanie zrealizować na dużą skalę, jak też w ilości mikro, wszystko zależy od potrzeby Klienta.
Za pomocą metod znakowania przystosowanych do konkretnych typów materiałów, wzory nanoszone są na najbardziej wyszukane powierzchnie. Przekrój branż, w których działamy, jest szeroki, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i odwaga Klienta. Wyobraźnię Klienta jesteśmy w stanie podbudować naszą kreatywnością, a ewentualne obiekcje zniwelować naszym doświadczeniem. Warto zaufać zatem swojemu przeczuciu i naszemu know-how, aby w pełni wykorzystać potencjał swojej marki.
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu wiemy, jak znaleźć alternatywę i w jaki sposób sprostać najbardziej wyszukanym oczekiwaniom Zamawiającym. 
 

Nadruki reklamowe – na co należy zwrócić uwagę przy wyborze?

Aby nadruki reklamowe zaciekawiły Klienta, muszą być unikatowe. Powinny być spójne z założeniami marki i cechować się trwałością. Zastosowanie odpowiedniej metody znakowania jest kluczowe przy wyborze gadżetów marketingowych. Inaczej znakować będziemy tkaniny, inaczej metal, a jeszcze inaczej elementy plastikowe, drewniane czy szklane.

W świecie reklamy bardzo często liczy się szybkość, a jakość i precyzja to niezbędniki, które muszą jej towarzyszyć. Stąd też częstymi metodami znakowania na powierzonych nam gadżetach reklamowych są: druk UV, termotransfer cyfrowy czy grawer - dają możliwość personalizacji grafik. 
Z kolei jeśli mamy do czynienia z masowym działaniem marketingowym, nasi Klienci często decydują się na sitodruk czy tampodruk, które idealnie nadają się do realizacji wielkonakładowych.


Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy:

Anita Krzan
Account Manager