Świat reklamy

NADRUKI REKLAMOWE


Wykorzystywane przez nas metody drukowania świetnie sprawdzają się przy zdobieniu gadżetów reklamowych. Bez względu na to czy jesteś producentem gadżetów czy też agencją reklamy z szerokim asortymentem wielu marek, nasz park maszynowy dobierze odpowiednią technikę znakowania do konkretnego produktu. 
Znamy świat reklamy od podszewki, co daje nam pewność, że dobór technik zdobienia da gwarancję trwałości i efekt WOW, tak często potrzebny w marketingowym odbiorze. 


Znakowanie gadżetów reklamowych to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na wyróżnienie marki, zwiększenie jej rozpoznawalności czy wprowadzenie jej na rynek. 
Rozwój firmy, kampanii reklamowych czy też towarzyszenie istniejącym projektom, wydaje się być niemożliwe bez gadżetów marketingowych. Aby jednak były one godne uwagi, warto zatroszczyć się o odpowiedzialny i trwały sposób znakowania.
 

Na czym drukujemy?


Nadruki reklamowe jesteśmy w stanie zrealizować na dużą skalę, jak też w mikro ilości, wszystko zależnie od potrzeby Klienta.
Za pomocą metod znakowania przystosowanych do konkretnych typów materiałów, wzory nanoszone są na najbardziej wyszukane powierzchnie. Przekrój branż, w których działamy jest zatem nieskończenie szeroki, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i odwaga Klienta. Wyobraźnię Klienta jesteśmy w stanie podbudować naszą kreatywnością, a ewentualne obiekcje zniwelować naszym doświadczeniem. Warto zaufać zatem swojemu przeczuciu i naszemu know-how, aby w pełni wykorzystać potencjał marki.
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu wiemy, jak znajdować alternatywę i jak sprostać najbardziej wyszukanym oczekiwaniom Klientów. 
 

Nadruki reklamowe – na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze?


Aby nadruki reklamowe zaciekawiły Klienta, muszą być unikatowe. Muszą być spójne z założeniami marki i muszą być trwałe. Zastosowanie odpowiedniej metody znakowania jest zatem kluczowe przy wyborze gadżetów marketingowych. Inaczej znakować będziemy tkaniny, inaczej metal, a inaczej elementy plastikowe, drewniane czy szklane.


W świecie reklamy bardzo często liczy się szybkość, a jakość i precyzja to niezbędniki, które muszą jej towarzyszyć. Stąd też częstymi metodami znakowania na powierzonych nam gadżetach reklamowych jest druk UV, termotransfer cyfrowy czy grawer, które dają możliwość personalizacji grafik. 
Jeśli natomiast mamy do czynienia z masowym działaniem marketingowym, nasi Klienci często decydują się na sitodruk czy tampodruk, które idealnie nadają się do realizacji wielkonakładowych.


Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.