Termotransfer cyfrowy na twoich produktach

Termotransfer cyfrowy to jedna z najnowocześniejszych metod znakowania tekstyliów i daje niemal nieskończone możliwości w zakresie kreacji wzorów.

Pozwala na wykonanie znakowania w pełnym kolorze na powierzchniach tekstylnych. W przeciwieństwie do transferu sitodrukowego, transfer cyfrowy nie ma ograniczeń co do ilości kolorów, a możliwość przejść tonalnych umożliwia transferowanie z fotograficzną dokładnością. Metoda ta wykorzystywana jest głównie do znakowania materiałów tekstylnych i świetnie sprawdzi się tam, gdzie ilość logotypów i ich różnorodność wymaga wysokiej precyzji i dobrego odwzorowania barw.

Termotransfer cyfrowy charakteryzuje się dużą wytrzymałością zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak też na oddziaływanie czynników atmosferycznych, m.in. promieniowania słonecznego.

Termotransfer cyfrowy 50cm2 ND-10015 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 100cm2 ND-10016 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 200cm2 ND-10017 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy A4-630cm2 ND-10018 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy A5-315cm2 ND-10019 - Artykuły promocyjne z logo
BESTSELLER
Termotransfer cyfrowy 50cm2 ND-10015 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 50cm2
wyceń znakowanie
ND-10015
Termotransfer cyfrowy 100cm2 ND-10016 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 100cm2
wyceń znakowanie
ND-10016
Termotransfer cyfrowy 200cm2 ND-10017 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 200cm2
wyceń znakowanie
ND-10017
Termotransfer cyfrowy A4-630cm2 ND-10018 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy A4-630cm2
wyceń znakowanie
ND-10018
Termotransfer cyfrowy A5-315cm2 ND-10019 - Artykuły promocyjne z logo
BESTSELLER
Termotransfer cyfrowy A5-315cm2
wyceń znakowanie
ND-10019

Termotransfer cyfrowy, czyli co?

Termotransfer cyfrowy to metoda druku wgrzewanego. Przygotowane graficznie transfery docina się do odpowiedniego kształtu, po czym wgrzewa za pomocą prasy transferowej odpowiednią temperaturą. Proces ten można porównać do znanych prasowanek na odzież, przy czym jego elastyczność i wytrzymałość jest znacząco większa. Metoda ta wykorzystywana jest głównie do znakowania materiałów tekstylnych.

Transfery cyfrowe świetnie sprawdzają się na odzieży, stąd też bardzo często ta technika wybierana jest przy zdobieniu ubrań roboczych. Trensfer cyfrowy będzie idealnym rozwiązaniem dla grafik, które są zmienne, fullcolorowe i niepowtarzalne.

W podobny sposób można skutecznie i trwale oznakować torby zakupowe czy inne przedmioty z tkanin na których chcesz uzyskać duży i niczym nie ograniczony nadruk.

Termotransfer cyfrowy, dlaczego?

Dlaczego wśród wielu dostępnych metod druku to właśnie termotransfer cyfrowy cieszy się tak dużym zainteresowaniem ze strony Klientów?

Jego popularność wynika przede wszystkim z tego, że ma on niezwykle uniwersalne zastosowanie. Często można spotkać się z nim na odzieży, plecakach, torbach, etui czy parasolach. Bardzo towarzyszy wydarzeniom sportowym.

Odwzorowanie szczegółów jest bardzo dobre, a co za tym idzie, stopień skomplikowania grafiki nie ma tutaj żadnego znaczenia. Jakość nadruków spełnia najbardziej wymagające oczekiwania.

Zamawiający mogą pozwolić sobie na pełną dowolność, bez obaw o utratę jakości. Na tle pozostałych rozwiązań technologicznych, termotransfer cyfrowy wyróżnia się także dużą wytrzymałością. Mowa tutaj zarówno o zwiększonej odporności na ewentualne uszkodzenia mechaniczne takie jak przetarcia, jak i na oddziaływanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Termotransfer cyfrowy na towarze powierzonyma

Podczas pracy nasi specjaliści bardzo często spotykają się z pytaniem dotyczącym tego, ile w zasadzie kosztuje termotransfer cyfrowy. Udzielenie jednoznacznie odpowiedzi jest dość trudne. Chodzi oczywiście o to, że konieczne do poniesienia koszty zależą od wielu różnorodnych czynników. Pierwszym z nich jest wielkość nakładu. W przypadku opisywanej metody termotransferowej obowiązuje jedna zasada. Im większe zlecenie, tym lepszą cenę można uzyskać. Drugą ważną kwestią jest oczywiście stopień skomplikowania grafiki. Podczas kalkulacji wydatków należy uwzględnić także typ nośnika docelowego. Jeżeli zatem są Państwo zainteresowani poznaniem konkretnej kwoty inwestycji, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi fachowcy przygotują szczegółową wycenę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne dotyczące termotransferu. Po uzgodnieniu szczegółów zadbamy również o sprawną wysyłkę zamówienia. Jesteśmy przekonani, że przygotowana oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców! Sprawdź przykładową wizualizację produktu z naniesionym nadrukiem metodą termotransferu cyfrowego.

Termotransfer cyfrowy - cena

Jako, iż termotransfer cyfrowy jest uniwersalny, na jego koszt składa się jedynie:

• ilość przedruków

• wielkość nadruku.

Po więcej informacji zapraszamy TU