Termotransfer cyfrowy

Termotransfer cyfrowy 50cm2 ND-10015 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 100cm2 ND-10016 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 200cm2 ND-10017 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy A4-630cm2 ND-10018 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy A5-315cm2 ND-10019 - Artykuły promocyjne z logo
BESTSELLER
Termotransfer cyfrowy 50cm2 ND-10015 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 50cm2
wycena na telefon
ND-10015
Termotransfer cyfrowy 100cm2 ND-10016 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 100cm2
wycena na telefon
ND-10016
Termotransfer cyfrowy 200cm2 ND-10017 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy 200cm2
wycena na telefon
ND-10017
Termotransfer cyfrowy A4-630cm2 ND-10018 - Artykuły promocyjne z logo
Termotransfer cyfrowy A4-630cm2
wycena na telefon
ND-10018
Termotransfer cyfrowy A5-315cm2 ND-10019 - Artykuły promocyjne z logo
BESTSELLER
Termotransfer cyfrowy A5-315cm2
wycena na telefon
ND-10019

Transfer cyfrowy to metoda druku składająca się z kilku osobnych procesów. Pierwszym z nich jest przygotowanie wydruku na tak zwanych transferach. Projekt jest nanoszony na specjalną folię w sposób przypominający zwykłą drukarkę – różnicą jest tusz – tu przystosowany do tej techniki. Kolejnym krokiem jest wycinanie nadruku do odpowiedniego formatu przy pomocy plotera tnącego. Ostatnim etapem jest przenoszenie nadruku na materiał docelowy przy pomocy wysokiej temperatury. Proces ten jest zupełnie podobny do znanych nam prasowanek na odzież. Po prostu zamiast żelazka stosuje się odpowiednie maszyny. Metoda ta wykorzystywana jest głównie do znakowania materiałów tekstylnych. Nadruki takie świetnie sprawdzają się na koszulkach – najczęściej wybierana forma w przypadku koszulek na rodzinne rajdy rowerowe – gdzie ilość logotypów sponsorów i ich różnorodność w formie i kolorach wymaga wysokiej precyzji i dobrego odwzorowania barw. W podobny sposób można skutecznie i trwale oznakować torby zakupowe czy inne przedmioty z tkanin na których chcesz uzyskać duży i niczym nie ograniczony nadruk.

Jakie są największe zalety termotransferu cyfrowego?

Dlaczego wśród wielu dostępnych metod druku to właśnie termotransfer cyfrowy cieszy się tak dużym zainteresowaniem ze strony klientów? Jego popularność wynika przede wszystkim z tego, że ma on niezwykle uniwersalne zastosowanie. Często można spotkać się z nim na odzieży sportowej. Na szeroką skalę wykorzystuje się go również w systemach magazynowania i transportu, w firmach produkcyjnych oraz logistycznych. Termotransfer jako jedna z najnowocześniejszych dostępnych na runku metod daje niemal nieskończone możliwości w zakresie kreacji wzorów umieszczanych na konkretnych przedmiotach lub materiałach. Odwzorowanie szczegółów jest bardzo dobre, a co za tym idzie, stopień skomplikowania grafiki nie ma tutaj większego znaczenia. Zamawiający mogą pozwolić sobie na pełną dowolność bez obaw o ewentualną utratę jakości. Na tle pozostałych rozwiązań technologicznych termotransfer cyfrowy wyróżnia się także wytrzymałością. Mowa tutaj zarówno o zwiększonej odporności na ewentualne uszkodzenia mechaniczne takie jak przetarcia, jak i na oddziaływanie niekorzystnych czynników atmosferycznych – w tym m.in. promieniowania słonecznego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Termotransfer cyfrowy – cena

Podczas pracy nasi specjaliści bardzo często spotykają się z pytaniem dotyczącym tego, ile w zasadzie kosztuje termotransfer cyfrowy. Udzielenie jednoznacznie odpowiedzi jest dość trudne. Chodzi oczywiście o to, że konieczne do poniesienia koszty zależą od wielu różnorodnych czynników. Pierwszym z nich jest wielkość nakładu. W przypadku opisywanej metody termotransferowej obowiązuje jedna zasada. Im większe zlecenie, tym lepszą cenę można uzyskać. Drugą ważną kwestią jest oczywiście stopień skomplikowania grafiki. Podczas kalkulacji wydatków należy uwzględnić także typ nośnika docelowego. Jeżeli zatem są Państwo zainteresowani poznaniem konkretnej kwoty inwestycji, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi fachowcy przygotują szczegółową wycenę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne dotyczące termotransferu. Po uzgodnieniu szczegółów zadbamy również o sprawną wysyłkę zamówienia. Jesteśmy przekonani, że przygotowana oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców! Sprawdź przykładową wizualizację produktu z naniesionym nadrukiem metodą termotransferu cyfrowego.