Świat produkcji

NADRUKI PRODUKCYJNE (przemysłowe)

Wykorzystywane przez nas metody znakowania produktów sprawdzają się przy oznaczaniu rozmaitych elementów produkcyjnych, komponentów czy półproduktów. Bez względu na to czy jesteś producentem wyrobów metalowych, plastikowych czy tekstylnych, nasz park maszynowy dobierze odpowiednią technikę druku na Twoich produktach. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w druku na produktach powierzonych wiemy, w jaki sposób nanosić grafikę w sposób trwały i dopasowany do podłoża. 

Znakowanie własnych wyrobów  to jedna z metod wpływających na zwiększenie rozpoznawalności marki. Jest coraz częściej wykorzystywana przez producentów, którzy - bazując na swoich produktach - budują wśród Klientów świadomość marki. Podbijanie wartości własnego produktu, bez wykorzystania dodatkowych elementów marketingowych, jak chociażby gadżety reklamowe, wpływają na renomę i wiarygodność firmy. 

 

Na czym drukujemy?

Nadruki produkcyjne (przemysłowe) jesteśmy w stanie zrealizować na dużą skalę, jak też w ilości mikro, wszystko w zależności od potrzeby Klienta.
Za pomocą metod znakowania przystosowanych do konkretnych typów materiałów, wzory nanoszone są na najbardziej wyszukane powierzchnie. Przekrój branż, w których działamy jest zatem nieskończenie szeroki.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nadruki przemysłowe pełnią często funkcję etykiet informacyjnych. W tym przypadku znakowanie umożliwia umieszczenie w wybranym miejscu tzw. informacji zmiennych o produkcie, np. numer partii.

 

Nadruki produkcyjne (przemysłowe) – na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze? 

Wiele elementów produkcyjnych pracuje w trudnych warunkach. Oznacza to m.in. narażenie na działanie czynników zewnętrznych: promieniowanie słoneczne, wilgoć czy skrajne temperatury. Przy takiej eksploatacji ważne jest to, aby nadruki przemysłowe zachowywały swój pierwotny wygląd - muszą być zatem trwałe. Każdy nadruk przemysłowy powinien być przemyślany i dopasowany do cyklu życia produktu. 

Aby nadruki przemysłowe były w pełni funkcjonalne i bezpieczne dla użytkowników oraz spełniały oczekiwania natury estetycznej i ekologicznej, analizie poddawana jest technika znakowania i użyte do niej materiały. Wśród najbardziej trwałych metod wymienić możemy chociażby grawer, sitodruk czy druk UV, które przodują w klasyfikacji technik druku na produktach przemysłowych.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat profesjonalnych nadruków produkcyjnych:

 
Anita Krzan
Account Manager