Nadruk UV na twoich produktach

Druk UV to technologia znakowania, która daje możliwość wykonywania nadruków fullcolor.

Pomimo tego, że druk UV jest jedną z najnowszych metod oznaczeń przemysłowych, to niewątpliwie posiada ogromną wartość użytkową. Mowa tutaj przede wszystkim o bezkonkurencyjnej jakości! Technika ta pozwala precyzyjnie odwzorować kształty oraz kolory grafik, wręcz z fotograficzną dokładnością.

Druk UV jest najlepszym rozwiązaniem wtedy, kiedy Klientom zależy na wiernym oddaniu kolorystyki logo lub detali unikatowego wzoru. Cechą, która wyróżnia tę propozycję na tle alternatywnych rozwiązań, jest także ponadprzeciętna trwałość nadruku.

Nadruk UV 100cm2 UV100 ND-10012 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 315 cm UV315 ND-10013 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV A4-630cm2 UVA4 ND-10014 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 50cm2 UV50 ND-10031 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 100cm2 UV100 ND-10012 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 100cm2 UV100
wyceń znakowanie
ND-10012
Nadruk UV 315 cm UV315 ND-10013 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 315 cm UV315
wyceń znakowanie
ND-10013
Nadruk UV A4-630cm2 UVA4 ND-10014 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV A4-630cm2 UVA4
wyceń znakowanie
ND-10014
Nadruk UV 50cm2 UV50 ND-10031 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 50cm2 UV50
wyceń znakowanie
ND-10031

Druk UV, czyli co?

Chcąc opisać druk UV, najlepiej odwołać się do domowej drukarki kolorowej. Nadruk wykonywany jest niemal w identyczny sposób - nanoszony jest na powierzchnię. Różnicą jest tylko to, że tusz zastępuje tutaj specjalny pigment - utwardzany światłem UV. Dzięki temu nadruk jest trwały, a zadrukowane produkty nie wymagają dodatkowego suszenia, czy wypalania w piecu celem utrwalenia naniesionych treści. Utwardzony tusz wykazuje doskonałą odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Wszystko, co zmieści się pod głowicą drukującą i jest w miarę płaskie, będzie można oznakować tą techniką. Kluczowym dla jakości czynnikiem jest odległość głowicy drukującej od przedmiotu - im niższa tym jakość druku będzie lepsza - stąd też ograniczenie kształtu pola zadruku do powierzchni płaskich.

Dlaczego druk UV?

Druk UV nie posiada ograniczenia złożoności wzoru, ilości kolorów, czy przejść tonalnych. Technika ta nadaje się idealnie do powtarzalnych zleceń, jak też jednostkowych realizacji. Druk UV jest szybką metodą znakowania na powierzchniach płaskich. Z druku UV wyklucza się tkaniny, dla których stosowaną alternatywą będzie termostransfer cyfrowy.

Uwaga: przy powierzchniach ciemnych zaleca się wykonanie białego poddruku, na który nanoszony jest nadruk główny. Dzięki temu jakość grafiki wiodącej będzie najlepsza jakościowo.

Druk UV na towarze powierzonym

Wykonujemy druk UV na towarze powierzonym. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, agencji reklamowych, jak i firm produkcyjnych.

Podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych, z technicznego punktu widzenia zleceń, bo jesteśmy ciągle głodni wiedzy i doświadczeń. Bez względu na to, czy druk UV ma zostać wykonany na szkle, płycie MDF, tworzywie sztucznym, czy też folii, to nowoczesny park maszynowy Nadrukownia.pl pozwala sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Klientów. Druk UV świetnie sprawdza się w przypadku nanoszenia grafik na popularnych produktach, jak gadżety reklamowe, ale i również na niestandardowych produktach. Najlepiej prezentuje się na produktach płaskich i białych, na których odwzorowanie barw jest idealne. Sprawdź przykładowy wygląd produkty z nadrukiem UV.

Druk UV - cena

Cena uzależniona jest od:

• wielkości nadruku

• liczby wykonanych nadruków

• kształtu produktu, na który nanoszony jest druk UV.

Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ