Nadruk UV na gadżetach, druk UV na towarze powierzonym

Nadruk UV 100cm2 UV100 ND-10012 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 315 cm UV315 ND-10013 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV A4-630cm2 UVA4 ND-10014 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 50cm2 UV50 ND-10031 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 100cm2 UV100 ND-10012 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 100cm2 UV100
wycena na telefon
ND-10012
Nadruk UV 315 cm UV315 ND-10013 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 315 cm UV315
wycena na telefon
ND-10013
Nadruk UV A4-630cm2 UVA4 ND-10014 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV A4-630cm2 UVA4
wycena na telefon
ND-10014
Nadruk UV 50cm2 UV50 ND-10031 - Artykuły promocyjne z logo
Nadruk UV 50cm2 UV50
wycena na telefon
ND-10031

Nadruki metodą druku UV to stosunkowo nowa technologia druku. Chcąc opisać sposób ich działania trzeba odwołać się do zwykłej domowej drukarki kolorowej. Cały nadruk wykonywany jest niemal w identyczny sposób - zasadniczą różnicą jest tylko to, że tusz zastępuje specjalny pigment - utwardzany światłem UV. Tym samym jakie widujemy w gabinecie stomatologa. Technika ta nie posiada ograniczenia złożoności wzoru, ilości kolorów, czy przejść tonalnych. Wszystko co zmieści się pod głowicą drukującą i jest w miarę płaskie będzie można oznakować tą techniką. Kluczowym dla jakości czynnikiem jest odległość głowicy drukującej od przedmiotu - im niższa tym jakość druku będzie lepsza - stąd też ograniczenie kształtu pola zadruku do powierzchni płaskich. Najczęściej tym sposobem znakowane są notesy i powerbanki.

Jakie są największe zalety druku UV na gadżetach?

Pomimo że nowoczesny druk UV jest jedną z najnowszych dostępnych na rynku technologii, to metoda ta niewątpliwie zdążyła już udowodnić swoją niebagatelną wartość użytkową. Jej wykorzystanie, obejmujące m.in. nadruk na gadżetach, niesie ze sobą wiele praktycznych korzyści. Mowa tutaj przede wszystkim o bezkonkurencyjnej jakości. Technika ta pozwala precyzyjnie odwzorować kształty oraz kolory – i to wręcz z fotograficzną dokładnością. Druk UV na gadżetach jest najlepszym rozwiązaniem wtedy, kiedy klientom zależy na wiernym oddaniu kolorystyki logo lub detali unikatowego wzoru. Cechą, która wyróżnia tę propozycję na tle alternatywnych rozwiązań, jest także ponadprzeciętna trwałość. Utwardzony tusz polimerowy nie wchodzi w reakcje z wodą i powietrzem. Wykazuje doskonałą odporność na zmienne warunki atmosferyczne, do których w pierwszej kolejności należy zaliczyć niskie i wysokie temperatury, promieniowanie słoneczne oraz opady deszczu lub śniegu. To jedyna metoda, która gwarantuje optymalną trwałość wydruku na materiałach zlokalizowanych na zewnątrz. Wykonujemy druk UV na towarze powierzonym. Naszą ofertę usługową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm oraz przedstawicieli różnego rodzaju instytucji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Druk UV na towarze powierzonym

Jedną z najciekawszych pozycji w prezentowanej ofercie usługowej jest druk UV na towarze powierzonym. Podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych z technicznego punktu widzenia zleceń. Bez względu na to, czy nadruk UV ma zostać wykonany na szkle, płycie MDF, tworzywie sztucznym, czy też folii – nowoczesne wyposażenie zakładu pozwala nam sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Gwarantujemy sprawną realizację zlecenia. Jest to możliwe dzięki temu, że wszystkie materiały zadrukowane tuszem polimerowym nie wymagają suszenia. Nadruk UV – zarówno ten wykonywany na gadżetach, jak i na towarze powierzonym – jest suchy i gotowy do użycia lub dalszej obróbki natychmiast po wykonaniu.

Druk UV na gadżetach

Możliwość wykonania estetycznego i trwałego nadruku UV na gadżetach to propozycja, z której często korzystają właściciele firm oraz osoby odpowiedzialne za organizację różnego rodzaju imprez masowych. Druk UV świetnie sprawdza się w przypadku nanoszenia grafik na najpopularniejsze gadżety takie jak m.in. kubki, długopisy czy powerbanki. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pojawienia się wątpliwości – do kontaktu. Nasi doświadczeni fachowy chętnie odpowiedzą na pytania techniczne oraz przedstawią największe zalety druku UV! Sprawdź przykładowy wygląd produkty z nadrukiem UV.