O Nas

Nadrukownia.pl to grupa kilkudziesięciu specjalistów od nadruków przemysłowych. Od początku swego istnienia jesteśmy nastawieni na współpracę z przemysłem, z fabrykami, producentami gadżetów reklamowych oraz agencjami reklamowymi. Powstaliśmy w 2006 roku i od kilkunastu lat dostarczamy produkty i rozwiązania dla właściwie każdej branży technicznej.

Naszym podstawowym zadaniem jest realizacja nadruków na towarze powierzonym, na elementach produkcyjnych, podzespołach maszyn, urządzeń, produktach przemysłowych oraz gadżetach reklamowych.

Bardzo duży park maszynowy pozwala nam na jakościową i szybką realizację nadruków technikami:

Drukujemy na każdej powierzchni i każdym materiale. Nasi doświadczeni drukarze od kilkunastu lat zgłębiają techniki nadruków przemysłowych i reklamowych będąc ekspertami w tej dziedzinie. 

Wdrożony przez nas autorski system planowania i kontroli druku pozwala na stałe nadzorowanie procesu wykonywania nadruków oferując podgląd na żywo na jakim etapie jest Twoje zlecenie. 

Do tej pory zrealizowaliśmy nadruki dla kilkudziesięciu tysięcy klientów, pracując dla marek dużych i małych. Każdej poświęcając uwagę i dbając, by wykonane przez nas nadruki reklamowe jak najlepiej spełniły swoje zadanie.

Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie!