Termotransfer cyfrowy A4-630cm2

ND-10018

Miejsc: Podaj liczbę miejsc nadruku
Ilość:

Termotransfer cyfrowy sprawdza się idealnie kiedy Twój nadruk powinien być wykonany w palecie CMYK i jednocześnie trwale zintegrowany z podłożem. Takie nadruki powstają przez wydruk grafik na specjalnym podłożu przy użyciu farb utwardzanych termicznie. W drugim etapie nadruki te są wprasowywane przy pomocy pras podgrzewających nadruk i podłoże w ten sposób zapewniając trwałą integrację obu elementów.

Nadruki o powierzchni do 630cm2 dostosowane są do przygotowania choćby koszulek na imprezy sponsorowane gdzie ilość logotypów i ich kolorów jest zbyt duża by móc użyć innych technika znakowania.

Termotransfer cyfrowy idealnie nadaje się do znakowanie produktów o skomplikowanym kształcie gdzie potrzebna jest wysoka jakość wydruku w pełnym kolorze, m.in. plecaków, frisbee, nerek na biodro, koszulek, toreb ramię, toreb z tworzyw sztucznych a nawet piłek plażowych.

Takie nadruki odporne są wykruszanie które zdarza się podczas wielokrotnego zginana materiału. To doskonała technika do nadruków właśnie na odzieży.

Zanim jednak zamówisz nadruki skontaktuj się z nami – ustalimy czas realizacji Twojego zamówienia i przygotujemy wizualizacje uwzględniające specyfikę produktu.

Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać ołówek

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomość została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.
Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!
Techniki: