Termotransfer cyfrowy A4-630cm2

ND-10018

Miejsc: Podaj liczbę miejsc nadruku
Ilość:

Wielokolorowe nadruki na tkaninach warto przygotowywać metodą termotransferu cyfrowego

Termotransferowe nadruki o powierzchniach do 630cm2 przygotowywane są w dwóch etapach. Pierwszy polega na wydruku na podłożu transferowym nadruków przy pomocy specjalnej farby, a następnie wgrzaniu ich w podłoże przy pomocy prac termicznych. 

Termotransfer cyfrowy idealnie nadaje się do znakowanie dużych produktów, których powierzchnia przyjmie znakowanie w formacie A5. ,Dla odzieży, plecaków, toreb, kurtek czy bluz, będzie to zatem idealne rozwiązanie. Transfer cyfrowy pozwala na uzyskanie pełnokolorowych grafik, rozmyć kolorystycznych i fotograficznej jakości druku, stąd nie ma ograniczeń co do ilości kolorów w projekcie.

Termotransfer cyfrowy to też jedna z najtrwalszych metod znakowania, odpowiednia zarówno do niewielkich zleceń, jak też wielkonakładowych realizacji, powtarzalnych grafik czy też pojedynczych wzorów. . 

Nadruki o powierzchni do 630cm2 dostosowane są do przygotowania choćby koszulek na imprezy sponsorowane gdzie ilość logotypów i ich kolorów jest zbyt duża by móc użyć innych technika znakowania.

Termotransfer cyfrowy odporny jest na wykruszanie, które zdarzają się przy zaginaniu materiału, dlatego technika ta jest jedną z najczęściej używanych przy zdobieniu odzieży.

Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać torbę

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomość została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.
Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!

Techniki: