Termotransfer cyfrowy 50cm2

ND-10015

Miejsc: Podaj liczbę miejsc nadruku
Ilość:

Wielokolorowe nadruki na tkaninach warto przygotowywać metodą termotransferu cyfrowego

Transfer cyfrowy pozwala na uzyskanie pełnokolorowych grafik, rozmyć kolorystycznych i fotograficznej jakości druku. Nadruki przygotowane są zgodnie z paletą CMYK, a przygotowane transfery, zwane "prasowankami", wgrzewane są prasą transferową, scalając nadruk z tekstylną powierzchnią. Metoda ta przeznaczona jest głównie do znakowania powierzchni tekstylnych i PVC. 

Termotransfer cyfrowy idealnie nadaje się do znakowanie produktów o skomplikowanym kształcie, dla których utrudnione jest wykonanie nadruku sitodrukowego, m.in. plecaków, frisbee, nerek na biodro, koszulek, toreb ramię, toreb z tworzyw sztucznych a nawet piłek plażowych.

Termotransfer cyfrowy to też jedna z najtrwalszych metod znakowania, odpowiednia zarówno do niewielkich zleceń, jak też wielkonakładowych realizacji, powtarzalnych grafik czy też pojedynczych wzorów. 

Termotransfer cyfrowy 50 cm2 doskonale nadaje się do wykonania niewielkich znakowań na dużych powierzchniach, np. na odzieży BHP lub do oznaczenia niewielkich produktów materiałowych. 

Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać notes

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomość została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.
Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!

Techniki: