Sitodruk S1

ND-10005

Kolory: Podaj liczbę kolorów nadruku
Miejsc: Podaj liczbę miejsc nadruku
Ilość:

Sitodruk to technika dedykowana tkaninom i wszystkiemu co z nich wykonane. Warunek jest w zasadzie tylko jeden. Powierzchnia nadruku powinna być płaska lub móc być rozpłaszczona na czas nadruku. Doskonałym przykładem tego typu wyrobów jest odzież i torby na zakupy, laptopa czy notesy i teczki.

Nadruk nanoszony jest za pomocą specjalnej maszyny przez przygotowane sito – tkaninę która działa jak filtr dla barwnika przepuszczając go na przedmiot tylko w koniecznym do tego miejscu.

Operacja ta ma różny topień złożoności uzależniony od kształty i rodzaju podłoża. Stąd w niektórych wypadkach trzeba wykonywać dodatkowe czynności jak prasowanie czy rozprostowywanie, składanie czy rozkładanie przedmiotów. Sitodruk S1 stosowany jest do koszulek i papierowych toreb reklamowych które nie wymagają dodatkowego przygotowywania i rozciągania na sitach.

Produkty kompatybilne z techniką Sitodruku S1: Produkty wykonane z papieru - torby, teczki, notesy Koszulki, tshirty, bluzy Toby reklamowe, worki szkolne z tworzyw naturalnych

Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać piłkę

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomość została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.
Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!
Techniki: