Sitodruk na torbach

GR-116279

Kolory: Podaj liczbę kolorów nadruku
Miejsc: Podaj liczbę miejsc nadruku
Ilość:

Jeśli potrzebujesz reklamowych lub spersonalizowanych toreb materiałowych lub papierowych z nadrukiem, sprawdź w jaki sposób najlepiej je oznaczyć. Metoda sitodruku pozwala umieścić na torbach dowolny wzór. Technika jest trwała, a odwzorowanie kolorów wysokiej jakości co sprawia, że idealnie nadaje się do znakowania często używanych przedmiotów.

Na czym polega technika sitodruku na torbach?

Druk sitowy, czyli inaczej sitodruk, to szczególna technika, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pomimo tego, że została wynaleziona tysiące lat temu, wciąż gwarantuje wytrzymały nadruk np. na torbach. Dzięki wielu udoskonaleniom metoda jest powszechnie stosowana współcześnie. Na czym właściwie polega?

Serigrafia, czyli inaczej sitodruk, to technika wykorzystująca tzw. siatkę sitodrukową, dzięki której na poweirzchnię nanoszony jest wzór. Napięta siatka o stosunkowo małych oczkach może być wykonana z tkaniny, metalu lub włókien syntetycznych. Na tak przygotowaną ramę nakłada się specjalną substancję, która dzięki procesowi naświetlania, wypełnia wybrane oczka siatki. W ten sposób otrzymujemy gotowy szablon, przez który można swobodnie tłoczyć farbę na wybraną powierzchnię. Do każdej matrycy dedykowany jest jeden kolor, dlatego w przypadku druku wielokolorowego używa się mnogiej ilości sit.

Sitodruk daje możliwość drukowania zarówno na dużych, jak i niewielkich powierzchniach i najlepiej wpływa na optymalizację kosztów przy dużych nakładach. Warto również zwrócić uwagę, że druk sitowy charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, co znajduje szczególne zastosowanie w przypadku wydruków na torbach i odzieży. 

Sitodruk na torbach materiałowych i papierowych - świetny wybór!

W zależności od Twoich preferencji, torba wykonana z tkaniny lub papieru ze zwykłego produktu możę stać się nośnikiem twojej reklamy i reprezentantem twojej marki. Oferowana przez nas technika sitodruku spowoduje, że nadruk pięknie wkomponuje się w materiał, a dzięki temu uzyska naturalny wygląd.

Torby oznaczone metodą sitodruku to idealny wybór wtedy, kiedy jakość odgrywa dla Ciebie znaczącą rolę. To efektownie wykonane materiały reklamowe. Produkt jest praktyczny, dlatego na pewno będzie wykorzystywany przez klientów bądź kontrahentów w życiu codziennym, a to z kolei przyczyni się do rozpoznawalności twojej marki.

Dlaczego warto wybrać sitodruk?

Metoda sitodruku jest stosowana już od setek lat, a ze względu na swoją skuteczność nie została wyeliminowana z rynku poligrafii przez nowe techniki znakowania.
Dziś została ona tak dopracowana, aby zapewnić:

  • wysoką trwałość i stabilność – torby są zatem odporne na pranie i dobrze wyglądają nawet po długotrwałym użytkowaniu,
  • ładnie odwzorowane kolory i staranny wygląd nadruku,
  • możliwość zastosowania na dowolnym tworzywie – także papierze, plastiku, folii czy tkaninie,
  • stosunkowo niski koszt realizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać parasol

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomość została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.
Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!

Techniki: