Sitodruk na torbach

GR-116279

WYCENA NA TELEFON

Jeśli potrzebujesz reklamowych lub spersonalizowanych gadżetów i upominków – torba z nadrukiem to świetna opcja. Stosowana technika sitodruku pozwala umieścić na tkaninie lub papierze dowolny wzór. Metoda jest trwała i zapewnia wysokiej jakości kolory, dlatego dobrze sprawdza się do często używanych przedmiotów.

Na czym polega technika sitodruku na torbach?

Druk sitowy, czyli inaczej sitodruk, to szczególna technika, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pomimo tego, że została wynaleziona tysiące lat temu, wciąż gwarantuje wytrzymały nadruk np. na torbach. Dzięki wielu udoskonaleniom metoda jest powszechnie stosowana współcześnie. Na czym właściwie polega?

Serigrafia to technika wykorzystująca tzw. siatkę sitodrukową – zazwyczaj prostokątną ramę, wewnątrz której znajduje się napięta siatka o stosunkowo małych oczkach. Może być wykonana z tkaniny, metalu lub włókien syntetycznych. Na tak przygotowaną ramę nakłada się specjalną substancję, która dzięki procesowi naświetlania wypełnia wybrane oczka siatki. W ten sposób otrzymujemy gotowy szablon, przez który można swobodnie tłoczyć farbę na różnego rodzaju materiały, np. tkaniny odzieżowe. Do każdej matrycy dedykowany jest jeden kolor, dlatego w przypadku druku wielokolorowego używa się od kilku do nawet kilkunastu sit.

Sitodruk daje możliwość drukowania zarówno na dużych, jak i niewielkich powierzchniach. Uniwersalny charakter technologii sprawia, że jest ona wykorzystywana przy produkcji gadżetów reklamowych, ulotek, plakatów czy też wydruków wieloformatowych. Umożliwia to optymalizację kosztów przy większych nakładach. Warto również zwrócić uwagę, że druk sitowy charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, co znajduje szczególne zastosowanie w przypadku wydruków na odzieży. 

Sitodruk na torbach materiałowych i papierowych

W zależności od Twoich preferencji torba może być wykonana z tkaniny (zwykle bawełny) albo papieru. Oferowana przez nas technika nadruku dobrze wygląda na każdym tworzywie.

Takie przedmioty to efektowne materiały reklamowe – mogą znaleźć się na nich logo czy nazwa firmy. Gadżet jest praktyczny, dlatego na pewno będzie wykorzystywany przez klientów bądź kontrahentów. Możesz ponadto zamówić przedmioty z dowolnym wzorem, np. gdy sprzedajesz oryginalne dodatki ze swoimi grafikami.

Sitodruk na torbach jest też stosowany do zamówień indywidualnych – ekologiczne worki ze spersonalizowanym nadrukiem (np. cytatem) to jedne z ciekawszych prezentów.

Dlaczego warto wybrać sitodruk?

Metoda sitodruku jest stosowana już od setek lat ze względu na swoją skuteczność. Dziś została ona tak dopracowana, aby zapewnić:

  • wysoką trwałość i stabilność – torby są zatem odporne na pranie i dobrze wyglądają nawet po długotrwałym użytkowaniu,
  • ładnie odwzorowane kolory i staranny wygląd nadruku,
  • możliwość zastosowania na dowolnym tworzywie – także papierze, plastiku, folii czy tkaninie,
  • stosunkowo niski koszt realizacji.

Gadżety ze wzorem wykonanym techniką druku sitowego bardzo dobrze prezentują się przez długi czas. Nic więc dziwnego, że cieszą się taką popularnością.

Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać piłkę

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomość została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.
Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!
Techniki: